Scoala Gimnaziala Nr 4 Bistrita

Scoala Gimnazială Nr 4 Bistriţa

La școala Gimnaziala Nr 4 Lucrarile Sunt In Grafic La Gimnaziala Nr 1 Vor Incepe In Curand

Dupa Patru Decenii De La Infiintare școala Gimnaziala Nr 4 Bistrita Intra In Reabilitare

Surprize In Noul An Scolar La Gimnazială Nr 4 Bistriţa Răsunetul

Din 5 noiembrie 1990 este scoala cu statut juridic propriu sub numele de școala generala nr.

Scoala gimnaziala nr 4 bistrita. Din 7 ianuarie 2013 unitatea şcolară îşi schimbă denumirea în şcoala gimnazială ştefan cel mare bistriţa. Scoala s a înființat în 1 septembrie 1990 pe lânga liceul cu program sportiv bistrița. In perimetru scolii sunt doua cladiri destinate spatiilor de studiu 34 sali de clasa 5 laboratoare 1. Scurta prezentare a scolii gimnaziale nr 1 bistrita.

4 bistrita bistrita nasaud date de contact adresa numar de telefon email localizare si alte detalii va stau la dispozitie pe acest site. 7 bistrita 19 ianuarie 2017 ziua de 23 ianuarie 2017 declarată zi liberă pentru salariații din sectorul public va fi recuperată la nivelul unităților de învățământ din județul bistrița năsăud sâmbătă 28 ianuarie 2017 conform hotărârii c a. 3 5 cod poştal 420126 judeţul bistriţa năsăud. Momente emotionante la scoala gimnaziala nr 1 din bistrita.

Zeci de elevi parinti bunici fosti elevi fosti dascali de la scoala gimnaziala nr. Al i s j b n din data de 19 ianuarie 2017. Scoala gimnaziala avram iancu este una dintre scolile de prestigiu din judetul bistrita nasaud se remarca prin rezultatele foarte bune obtinute de elevii scolii prin colectivul de cadre didactice bine pregatit profesional si pedagogic. în perioada 14 16 martie 2018 a avut loc o a doua întâlnire în cadrul proiectului erasmus mindset go după întâlnirea de proiect din vanersborg și activitatea de training realizată de institutul innovatum suedia în noiembrie 2017 întâlnirea a avut loc în ljubljana slovenia unde trainerii de la institutul step partener în proiect au organizat o activitate de formare.

Bistrita stiri actualitate. Pentru anul școlar 2020 2021 școala gimnazială nr 4 a prevăzut înființarea a 2 clase pregătitoare ce însumează 50 de locuri.

Mesaje Pentru Romania In Sărbătoare De La Scoala Gimnazială Nr 4 Bistriţa Răsunetul

Regatul Salbatic La Scoala Nr 4 Bistriţa

Elevii Si Profesorii Scolii Gimnaziale Nr 4 Bistriţa Mandri In Costume Populare

Simpozion Naţional La Scoala Generală Nr 4 Bistriţa Răsunetul