Scoala Nr 19 Pitesti

Scoala Gimnaziala Nr 19 Matei Basarab Pitesti Pitesti Facebook

Conducere

Panică La Scoala Nr 19 Din Cartierul Găvana Din Pitesti Sute De Elevi Evacuaţi Universul Argesean

Felicitări Elevilor școlii Noastre Scoala Gimnaziala Nr 19 Matei Basarab Pitesti Facebook

în conformitate cu prevederile oug nr 133 2020 a fost aprobată schema națională de sprijin pentru elevii cei mai defavorizați prin acordarea de tichete sociale pe suport electronic pentru sprijin educațional în valoare de 500 lei an școlar.

Scoala nr 19 pitesti. Un prestigiu castigat prin munca si dãruire prin competentã si sarguintã. Fiecare an de școală aduce cu sine momente de neuitat. Statistici si informatii scoala gimnaziala i l. 2 6 k de aprecieri.

Prezentare școala gimnazială nr 19. Scoala este situata in cartierul gavana iii al municipiului pitesti. Ne aflăm în în fața unui nou început. Fãrã pretentii si arogantã cu modestie si muncã scoala noastrã s a înscris printre scolile din pitesti de valoare.

Scoala este situata chiar in inima comunitatii care o sustine si se intinde pe o suprafata de 14 000 mp. 19 este situată în nord vestul municipiului pitești in găvana iii. Scoala gimnaziala nr 19 matei basarab pitesti pitești. Copiii nostri veniti din spatiul pitestiului dar si al teritoriului modesti si dornici de.

în numele personalului didactic și nedidactic al şcolii gimnaziale mihai eminescu piteşti fosta școală generală nr. Statistici si informatii scoala gimnaziala i l. October 02 2020 concurs internațional de pictură jocuri și jucării tradiționale din țara mea în perioada septembrie decembrie 2020 muzeul viticulturii și pomiculturii golești în. 11 mihai eminescu pitești.

De aceea scoala noastra trebuie sa fie deschisa tuturor celor care au nevoie de educatie. 11 pitești vă spun bun venit. In curand pe website. Cu temeri pe care prin educație comunicare ajutor reciproc și răbdare le vom putea traversa în această.

Pagina oficială a școlii gimnaziale nr. știm cu toții că este un început atipic cu limitări pe care e necesar să ni le asumăm deopotrivă. Iar printre cele din tarã se bucurã de prestigiu. In curand veti putea accesa online situatia scolara a copilului dumneavoastra.

Acum Pompierii Intervenesie La Scoala 19 Pitesti Ziare Com

Istoric

Organizare

Management