Spitalul Obregia Psihiatrie Pediatrica

Spitalul Clinic De Psihiatrie Prof Dr Al Obregia Bucuresti

Spitalul Clinic De Psihiatrie Prof Dr Al Obregia Bucuresti Harta Adresa Date De Contact Si Pareri

Acceseaza site ul pentru a vedea lista completa de medici specialitatea psihiatrie pediatrica si centrele medlife in care poti gasi un cabinet de psihiatrie pediatrica.

Spitalul obregia psihiatrie pediatrica. Obregia are in dotare următoarele echipamente şi aparate medicale. Psihiatrie adulți și copii neurologie pediatrică și recuperare neuromotorie copii în sistem ambulator semiambulator secții de zi și staționar pentru toate categoriile de morbidități specifice. Fa ti o programare online. Un psihiatru de copii în colaboare cu psihologul sunt specializați în diagnosticarea tratarea prevenirea şi reabilitarea tulburărilor psihice psiho somatice.

Echipei noastre se alatura membrii echipei multidisciplinare extinse din sectiile si compartimentele spitalului astfel ca pacientii nostri pot beneficia de o ingrijire completa. Spitalul asigură întreaga gamă de prestații aparținând specialităților. Obregia aprobata prin hotararea consiliului general al municipiului bucuresti nr 174 2011 adoptata de consiliul general al municipiului bucuresti în sedinta din ziua de 28 09 2011. Psihiatrie pediatrica psihiatria pediatrică este o ramură a psihiatriei care se adresează copilului şi adolescentului aflat in impas psihologic până la vârsta de 18 ani.

Spitalul clinic de psihiatrie prof. Spitalul clinic de psihiatrie prof. Sectia de neurologie pediatrica a spitalului nostru este acreditata ca centru de expertiza pentru boli neurologice rare. Obregia impune continuu în românia de aproape un secol progresul medical stiintific si universitar în psihiatrie.

Medici spitalul clinic de psihiatrie prof. De aceea spitalul reprezinta astazi o unitate de referinta în domeniu care aliniaza psihiatria româneasca la standardele. Aparatură de radiodiagnostic şi imagistică medicală instrumentele şi echipamentele necesare pentru efectuarea analizelor medicale de hematologie biochimie precum şi după caz microbiologie imunologie şi sau toxicologie. 10 sector 4 041914 bucuresti oficiul postal 8.

Camera de garda. Structura organizatorica a spitalului clinic de psihiatrie prof.

Video Dr Ioana Minciu Medic Primar Neurologie Pediatrică Vorbește Despre Amiotrofia Spinală Ro Health Review

Spitalul Clinic De Psihiatrie Prof Dr Al Obregia Bucuresti

Centru De Psihiatrie Pediatrica S P 3e In Incinta Spitalului Clinic De Psihiatrie

Assmb Assmb