Spitalul Regina Maria Iasi

Rețeaua De Sănătate Regina Maria Inaugurează Primul Campus Medical Din Iași Reginamaria Ro

Romanian Healthcare Chain Regina Maria Takes Over Hospital In Timisoara Romania Insider

Slatina Reginamaria Ro

Campus Medical Bacau Reginamaria Ro

Campus Medical Iasi Reginamaria Ro

Spitalul Euroclinic Reginamaria Ro

Primul campus medical regina maria din iasi pune la dispozitia pacientilor 30 de specialitati medicale laborator de analize si centru de imagistica.

Spitalul regina maria iasi. Denisa haba medic primar radiologie si imagistica medicala reputat doctor iesean punctul forte al centrului de imagistica este un aparat rmn unic in oras magnetom essenza 1 5 tesla produs de siemens. Fotografii regina maria iasi iasi. Vasile lupu nr 62 iasi cod 700309 telefon centrală. Recenzii regina maria iasi iasi notă medie.

Strada ornescu nr 6 telefon. 0232 264266 136 adresa ambulator integrat. Strada vasile lupu nr 62 64 telefon. Spitalul a fost înfiinţat în 1970 în actuala locaţie prin unificarea tuturor structurilor pediatrice existente în iaşi spitalul israelit spitalul caritas spitalul sf.

Camera primiri urgențe este localizată chiar la intrarea în spitalul euroclinic și este disponibilă 12 ore 8 00 20 00 atât pacienţilor abonaţi în cadrul rețelei regina maria cât şi pacienţilor care se află la prima vizită în acest spital. 2 7 5 florentina grumeza 08 05 2017 08 23 35 5 5 nu poti lua legătura cu ei telefonul suna ocupat de fiecare data. 0232 477309 adresa secții exterioare recuperare pediatrică pediatrie cronici. Spitale reginamaria medicii nostri iti stau la dispozitie gaseste specialitatile de care ai nevoie online programeaza te chiar aici.

0232 264266 0232 475740 telefon fax secretariat manager. Centrul de imagistica din iasi combina tehnologia de ultima generatie cu profesionalismul si expertiza echipei medicale coordonata de prof. Rețeaua privată de sănătate regina maria are la bază două principii pe care le a urmărit mereu.

Regina Maria Finalizează Primul Spital Privat Cu Servicii Integrate Din Cluj Alei și Integritate

Spitalul Baneasa Reginamaria Ro

Centrul De Imagistica Puls Reginamaria Ro

Regina Maria S Baneasa Hospital Becomes First Romanian Medical Unit To Get Jci International Accreditation Romania Insider