Stau In Unitate Versuri

Formatia Albatros S A Marit Armata Stau In Unitate 2013 Youtube

Albatros Stau In Unitate Https Www Tsu Co Free Code 2015 Youtube

Stau In Unitate Fata Morgana Letras Com

Fata Morgana Stau In Unitate S A Marit Armata Videoclip La Teo Show Pro Tv Romania Youtube

Delia Deepcentral Gura Ta Versuri Karaoke Video Dailymotion

Pin By Tache Mariana On Poezii Funny Romantic Quotes Surfing Quotes Christian Poems

Ca nu imi trimit d acasa nici mama nici tata.

Stau in unitate versuri. Formația a avut și un număr de piese instrumentale. Nu stiu ce s a intamplat s a marit armata. Nu ştiu ce s a întâmplat s a mărit armata bani nu îmi trimit de acasă nici mama nici tata. Stau in unitate fac taras pe coate fac sectoare si plantone pan la liberare.

Formatia albatros s a mărit armata stau in unitate. Refren stau in unitate fac taras pe coate fac sectoare si plantoane pan la liberare x2 jumatate din inima bate pentru mama iar cealalta jumatate bate pentru tata x2 refren stau in unitate fac taras pe coate fac sectoare si plantoane pan la liberare x2 de vrei mama sa ma vezi vi la unitate imbracata n haine verzi cum le fac pe toate x2. Stau in unitate si ma gandesc la tine si as vrea sa fii cu mine x2 dar intr o zi catre seara ai venit tu la cazarma pe poarta cand ai intrat de mine ai intrebat x2 eram imbracat in haine cachi si nu credeam ca i sa mai vii x2 tu esti cea mai frumoasa fata ce am intalnit vreodata viata de tine ma leaga fiindca mi ai fost tare draga x2. Adio puisorul meu bucureşti bucureşti cand s o impartit norocu stau in unitate ti aduci aminte ce mi.

Stau in unitate. Nu stiu ce s a intamplat s a marit armata bani de acasa nu mi trimit nici mama nici tata. De vrei mama sa ma vezi vin la unitate imbracat in haine verzi cum le fac pe toate bis strofa. Stau în unitate fac târîş pe coate fac sectoare şi plantoane pân la liberare.

Stau doamne şi tot gândesc. Ca nu imi trimit d acasa nici mama nici tata. Versuri albatros stau in unitate nu ştiu ce s a întâmplat s a mărit armata bani nu îmi trimit de acasă nici mama nici tata. Deși vocea formației este exclusiv feminină cristea eul imaginat în versuri reprezintă atât personaje masculine cât și feminine.

Nu stiu ce s a intamplat s a marit armata. Bis stau in unitate fac taras pe coate fac sectoare si plantone pan la liberare.

Felicitări Pentru Aceste Frumoase Versuri Happy Birthday Sister Poems Book Worth Reading

Versuri 1430zrewjg4j

Ion Minulescu Versuri

Probleme In Versuri Probleme 3 Teaching Math Education