Stiri Drobeta Turnu Severin Azi

9fph4n 3ndfe1m

Accident Cu Trei Răniţi In Drobeta Turnu Severin Gazeta De Sud

Drobeta Turnu Severin Digi24

Crimă La Drobeta Turnu Severin Recent Intors Din Danemarca Un Tanăr și A Măcelărit Tatăl Cu Peste 20 De Lovituri De Cuțit Evenimentul Zilei

I P J Mehedinți Poliţia Municipiului Drobeta Turnu Severin

Poliţiştii au descoperit că tânăra e sub influenţa substanţelor psihoactive după ce maşina condusă de fată a fost lovită de un alt autoturism.

Stiri drobeta turnu severin azi. Citeste acum cele mai noi stiri pe topicul drobeta turnu severin stiripesurse ro exclusivitati si braking news uri publicate de jurnalisti cu experienta. Azi noapte polițiștii biroului ordine publică din cadrul poliţiei municipiului drobeta turnu severin au depistat în trafic o tânără de 21 de ani din localitate în timp ce conducea un autoturism după ce a consumat băuturi alcoolice. Afla cele mai noi informatii si stiri din drobeta turnu severin si mehedinti. Drobeta turnu severin mehedințiul în primele cinci județe cu cea mai mare prezență la vot 20 64 până la ora 13 00 au votat la alegerile locale din septembrie 2020 la nivel național un număr total de 3 631 578 de alegători prezența la urne fiind de 19 84 potrivit datelor centralizate de biroul electoral central bec.

Incendiu la o vulcanizare din drobeta turnu severin. Corul kinonia a susţinut un concert de colinde pentru persoanele private de libertate de la drobeta turnu severin. O tânără de 18 ani din drobeta turnu severin a fost prinsă drogată la volan. 30 iun știri românia.

Un copil de 11 ani a fost grav ranit. Primăria drobeta turnu severin a trimis în șomaj tehnic 150 de angajați video. Drobeta turnu severin ar putea avea primul resort plutitor de pe cursul dunarii cinci barbaesi au inselat o batrana din vanju mare cu suma de 7 000 lei. Marius screciu.

S a emis un mesaj ro alert din cauza fumului toxic. Ion turnagiu incendiatorul fetei din mehedinți e în comă de gradul iv are șanse minime să își revină susțin surse din spital. Un tir a ieşit în decor pe centura ocolitoare a municipiului drobeta turnu severin pentru că şoferul nu a observat scuarul dintr o intersecţie. Az sportivi balcanici din 12 tari se vor afla de vineri 4 septembrie si pana duminica 6 septembrie in orasul nostru unde vor participa la campionatul balcanic de culturism si fitness organizat la.

26 iun știri românia. Bărbatul a încercat să se sinucidă.

Drobeta Turnu Severin Stiri Locale De Ultima Ora Stiri Video Stiri Gorjeanul Ro

Accident Rutier Grav Intr O Intersecţie Din Drobeta Turnu Severin Youtube

Greva La Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Stirile Rts Youtube

Acasă Penitenciarul Drobeta Turnu Severin