Strand Cacica Pret Intrare

Local Apele Sarate De La Cacica Magnet Pentru Bolnavi Si Pentru Turisti Monitorul De Suceava Luni 27 August 2012

Piscina Aqua Salin Cacica Acasă Facebook

Complex Agrement Cacica Distractie Relaxare Sanatate

Centrul De Tratament Cacica Bazin Apa Sarata Salina Sauna Sala Fitness Cacica Bucovina Centrul De Tratament Cacica

Local Relaxare Si Tratament In Piscina Acoperita Cu Apa Sarata De La Cacica Monitorul De Suceava Luni 18 Octombrie 2010

Complex Agrement Cacica Centru Tratament Si Relaxarea Youtube

Zilnic intrarea in salina se va face pe serii de maxim 50 persoane.

Strand cacica pret intrare. Articole necesare pentru acces in complex agrement cacica. La complexul de agrement cacica ai parte de cele mai bune servicii din judeţ şi cele mai bune preţuri din bucovina. Intrarea în salina cacica se face pe trepte de brad vechi de peste 200 de ani. Care este preţul unui bilet de intrare galerie foto cel mai mare ştrand cu apă sărată din românia având o suprafaţă de aproximativ 5 200 de metri pătraţi a fost deschis sâmbătă la praid harghita investiţia în valoare de 1 55 milioane de euro fiind realizată integral din fondurile salinei din staţiune transmite corespondentul mediafax.

Costum de baie prosop şlapi. Program de vizitare salină. Centrul de tratament cacica. Muzeul din salina cacica se află situat lângă lacul din interiorul salinei.

Intre orele 10 00 20 00 luni vineri. Salina cacica este unicat prin faptul că galeriile sunt săpate manual fără utilaje. Bine ati venit pe site ul nostru. Bilet copil intreg 3 18 ani elev student.

Astfel la ştrandul aparţinând societăţii naţionale a sării se percepe o taxă de intrare de 10 lei zi pentru adulţi şi 5 lei zi pentru copii. Aspectul general este de un strand de pe vremea comunismului nu s au facut investitii aici nu este modernizat. Vizitatorii au obligatia respectarii indicatiilor personalului salinei precum si respectarea indicatiilor afiselor si indicatoarelor montate. Piscina cu apa sarata cacica.

Piscina cu apa sarata din cacica a fost inaugurata in februarie 2013. Program de deschidere la strand de la data de 11 07 2020 10h 20h. Salina cacica este amplasată în localitatea cacica judeţul suceava. Noi am numit acest complex centrul de sanatate deoarece apa sarata din piscina este din salina cacica iar hidroterapia cu apa sarata ajuta la tratarea multor afectiuni cum ar fi.

Va informam ca salina cacica va fi redeschisa pentru vizitare din data de 18 iulie 2020. In incinta strandului exista posibilitatea sa cumperi bere si suc 3 5 5 lei mici 2 5 lei ceafa de porc 12 lei si altele dar sunt variante mai ieftine in statiune dar si mai scumpe. Din păcate aici nu se oferă alte servicii de tratament. Suplimentar se acordă o intrare gratuită pentru un însoțitor la.

Daca le ati uitat acasa sau sunteti in trecere si nu v aţi pregatiti vă punem noi la dispozitie slapi de unica folosinta cu 3 sau 4 lei prosoape de inchiriat cu 5 lei slipi si boxeri cu 20 lei costum de baie de la 45 lei si gel de dus sau sampon cu doar 1 leu plicul.

Balneoturism Low Cost Ii Impresii Descoperă Romania Prin Si Pentru Romania Amfostacolo

Salina De La Cacica Județul Suceava Regiunea Istorică Bucovina

Piscina Aqualand Startseite Facebook

Pensiunea Casa Domneasca Cacica Romania