Un Singur Dor Mai Am Si Eu

Mai Am Un Singur Dor

Viorel Nicolae Pop Un Singur Dor Mai Am Si Eu Youtube

Oana Carmen Bozga Un Singur Dor Mai Am și Eu Youtube

Un Singur Dor Mai Am Si Eu Biserica Penticostală Romană Perth W Australia Youtube

Un singur dor mai am si eu. Acela de a sluji mereu lui dumnezeu cel bun şi sfânt cât voi trăi pe acest pământ. Un singur dor mai am si eu tinerii bisericii harul zalau duration. Ancuţa bălăjel si aurel ţurcaş vlaicu cântece religioase. în liniştea serii să mă lăsaţi să mor la marginea mării.

Acela de a sluji mereu lui dumnezeu cel bun şi sfânt cât voi trăi pe acest pământ acesta i singurul meu dor şi cred că pentr un muritor nu este un alt dor mi sfânt nici mai frumos pe acest pământ o dumnzeule ceresc tu şti prea bine ce doresc. şi nime n urma mea nu mi plângă la creştet doar toamna glas să dea. Lui dumnezeu cel bun şi sfânt cât voi trăi pe acest pământ. Video priceasna un singur dor mai am si eu interpretare dumnezeiască georgiana șerban axinte admin 23 04 2019 interpretarea de mai sus aparține georgianei axinte șerban profesor de canto popular la școala populară de arte din cadrul centrului pentru cultură și arte carmen saeculare.

în liniştea serii să mă lăsaţi să mor la marginea mării. Mai am un singur dor. Nu mi trebuie flamuri nu voi sicriu bogat ci mi împletiţi un pat din tinere ramuri. Un singur dor mai am şi eu.

Priceasna un singur dor mai am și eu duration. Pleaoape delicurici 5 712 views. Un singur dor mai am şi eu acela de a sluji mereu. Mai am un singur dor mai am un singur dor.

Un singur dor mai am şi eu. Tu ştii că eu doresc să îţi cânt. Să mi fie somnul lin şi codrul aproape pe ntinsele ape să am un cer senin. Tu ştii că eu doresc să ţi cânt.

Să mi fie somnul lin şi codrul aproape pe ntinsele ape să am un cer senin. Acesta i singurul meu dor şi cred că pentr un muritor. Căntari vechi si noi speranța foarte frumoase 2019 duration. O dumnezeule ceresc tu ştii prea bine ce doresc.

şi nime n urma mea nu mi plângă la creştet doar toamna glas să dea frunzişului veşted.

Mai Am Un Singur Dor M Eminescu

Citate Similare Cu Un Singur Dor Mai Am De

Fratele Bucurici Si Sora Maria Un Singur Dor Mai Am Si Eu Youtube

Un Singur Dor Mai Am Si Eu De Speranța și Prietenii En Amazon Music Amazon Es