Vila Aproape De Mare Costinesti

Vila Del Mar Costinesti Booking Deals Photos Reviews

Vila Karma Eforie Nord Romania Booking Com

Vila Patricia Costinesti Romania Booking Com

Free toiletries are also provided.

Vila aproape de mare costinesti. Situata in zona de vile cea mai vizitata din costinesti in imediata vecinatate a marii negre la doar 50 de metri de faleza vila aproape de mare va ofera cazare in camere duble cu grup sanitar propriu apa calda televizor frigider si pat matrimonial mare 1 6 metri 2 metri. Nou tichete de vacanta situata in zona de vile cea mai vizitata din costinesti in imediata vecinatate a marii negre la doar 50 de metri de faleza vila aproape de mare va ofera cazare in camere duble cu grup sanitar propriu apa calda televizor frigider si pat matrimonial. Cea mai apropiată gară este la 400 de metri. Vila aproape de mare costinesti telefon proprietar.

Acces gratuit la internet wireless. Vila aproape de mare costinesti. De pe terasa din fata fiecarei camere de la etaj puteti admira marea. Free wifi is available in public areas.

De asemenea există şi un loc de joacă pentru copii disponibil gratuit. La mică distanţă de mers pe jos se găsesc restaurante şi magazine. Situata in zona de vile cea mai vizitata din costinesti in imediata vecinatate a marii negre la doar 50 de metri de faleza vila aproape de mare va ofera cazare in camere duble cu grup sanitar propriu apa calda televizor frigider si pat matrimonial mare 1 6 metri 2 metri. Oaspeţii de la aproape de mare au la dispoziţie facilităţi de tenis de masă şi de biliard la un cost suplimentar.

Situata in zona de vile cea mai vizitata din costinesti in imediata vecinatate a marii negre la doar 50 de metri de faleza vila aproape de mare va ofera cazare in camere duble cu grup sanitar propriu apa calda televizor frigider si pat matrimonial mare 1 6 metri 2 metri. Vila aproape de mare. Despre vila aproape de mare costinesti prezentare hotel facilitati si servicii oferite. Located just 150 feet from the beach in costinesti aproape de mare features an outdoor terrace with sea view and a 50 feet long outdoor pool.

All rooms are fitted with a flat screen cable tv a refrigerator a private bathroom with a shower.

Http Www Cazarepelitoral Ro Cazare 2 Mai Vila Victoria La Cheie Html House Styles House Vila

Homestay Premium Sea View Costinesti Romania Booking Com

Vila Fery Costinesti Romania Booking Com

Vila Aproape De Mare Cazare Costinesti