Www Asociatia Arad 89

Asociatia Excelsior Arad Home Facebook

Arad Cazinoul De Langa Hotel Parc Interbelica Street View Arad Landmarks

Vezi Fisierul Atasat

Arad Romania The Most Beautiful Christmas Fair Littlevienna Romania Arad Beautiful Places

Arad adresă date financiare bilant 2019 date de contact.

Www asociatia arad 89. 20 pentru a le ridica. A mai trecut un an prin noi an în care am crescut tot cu ajutorul oamenilor. Asociatia revolutionarilor anticomunisti din decembrie 89. Acum aparam impreuna dreptul nostru al revolutionarilor care au contribuit la libertatea si siguranta nationala.

Adunarea generala se desfasoara in data de 05 09 2015 incepand cu ora 10 00 la casa de cultura a studentilor bucuresti situat in str. In decembrie 1989 am luptat impreuna pentru viitorul tarii si viitorul copiilor nostri. 30 ianuarie 2016 membrii a r a d 89 care nu au intrat in posesia biletelor cfr si a cartelei de metrorex pentru anul 2016 sa se prezinte in ziua de 03 02 2016 la sediul asociatiei din strada ghiocei nr. Beius 6 arad arad.

Donați 3 5 prin formularul 230 pentru integra. In calitatea de fost presedinte al a r a d 89 costin george solicita membrilor asociatiei sa semneze o cerere care sa i reprezinte. 32849501 din calea timișorii arad jud. In sedinta consiliului de conducere al a r a d 89 din data de 30 06 2015 a fost stabilita data convocarii adunarii generale al a r a d 89.

A r a d 89 va aduce la cunostiinta urmatoarele. Se bazeaza pe procurile speciale de imputernicire si contractele de reprezentare incheiate in perioada 2005 2011. Asociatia a r a d 89 din care faceti parte va aduce la cunostiinta urmatoarele. Acum aparam impreuna dreptul nostru al revolutionarilor care au contribuit la libertatea si siguranta nationala.

Vor avea asupra lor. 61 sector 1 statia de metrou eroilor. Redirectionați 3 5 din impozitul pe salariu achitat în 2019 către asociația integra. In decembrie 1989 am luptat impreuna pentru viitorul tarii si viitorul copiilor nostri.

Din nou venim la voi cu rugămintea. Asociatia de proprietari beius nr 6 bl 606 arad. A r a d 89 va aduce la cunostiinta urmatoarele.

Http Www Iugg Org Members Nationalreports Romania National 20report 20for 20iugg 2003 2007 Pdf

Http Connectcarpathians Ro Wp Content Uploads 2017 06 Reports On Official Data Transects And Camera Data Pdf

Cave Logo Google Search Arad Logo Google Logos

Https Www Wmf Org Sites Default Files Article Pdfs Razing 20of 20romania 27s 20past Pdf